Thursday, August 28, 2008

"Dobrobyt w Nowym Świecie" - Saint-Germain Channeling


Przez Alexandrę Mahlimay i Dana Bennack
Cluj-Napoca, Rumunia
6.8.2008
www.joyandclarity.com

tłumaczyła: Alleksa
Email: alleksa@o2.pl

Jeśli chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjacielem zrób to, Klikając tutaj (Click here).


8 sierpnie i po tym dniu ludzkość będzie miała okazję do otwarcia świadomości pomyślności. Nauczenie się tej pomyślności, bezpieczeństwa i sensu pomyślności są darami, które dajecie sobie wzajemnie. To nie rzeczy, które bierzecie od siebie nawzajem albo cieszycie się jakimś wydatkiem. Ziemia już nie poprze w tym ciebie i nikogo innego.

Teraz ma miejsce główna transformacja i niczego nie zrobisz z oczywistym niedoborem zasobów. To jest czysta fikcja. Zawsze było wystarczająco. Wszystkie twoje kluczowe zasoby są odnawialne.

Jeśli teraz naprawdę czegoś nie posiadasz, to właśnie jest zbiorowa realizacja połączenia wszystkich żyć. Ty, twoi sąsiedzi i ogólnoświatowe uderzenia pulsu Wspólnego Serca.

Pomyślność zaczyna się z dobroczynnością, dobroczynność zaczyna się z sercem

Moi przyjaciele, wkrótce doświadczysz czegoś, co jest znane w pozostałym Wszechświecie: pomyślność zaczyna się z dobroczynnością i dobroczynność zaczyna się z sercem.

Nauczysz się, że dając sobie, możesz łatwo dać komuś innemu. Ale jeśli czegoś odmawiasz innym, będzie odmówione tobie – nie dlatego, że jesteś karany, ale ponieważ twoje serce jest zamknięte, jak zaciśnięta pięść, nie może ani dać, ani przyjąć.

Zamykanie drzwi do twojego serca nie chroni twoich skarbów. Zamiast tego zamyka ciebie wewnątrz i odmawia ci wszystkiego. Wyobrażasz sobie, że jesteś bezpieczny i pewny, ale tak nie jest. Mieszkasz w więzieniu, w którym tylko jesteś zainteresowany przeżyciem i zazdrośnie chronisz wszystkiego swojego – z powodu strachu pochodzącego od ciebie.

Jak możesz kiedykolwiek spodziewać się, że poznasz radość i sposób na pocieszenie?

Poznaj to. Jesteście od siebie wzajemnie zależni. Jesteście indywidualnymi punktami świadomości w Większym Źródle Życia Boga. To twoja radość i twoja pomyślność.

Czy ty jesteś gotowany, by przyjąć to teraz?

Sposobności, które są przed wami jako globalną społecznością, rozwiną was znacznie, jeśli na to pozwolicie. Połączcie się w tym pragnieniu i tak będzie.

Paradoks indywidualności i współzależności

Wielu z was przyszło zrozumieć paradoks waszej indywidualności i współzależności.

Przede wszystkim uznaliście, że jesteście unikalnymi, suwerennymi odbiciami Boga. I z powodu tego zaczynacie żyć swoje życia tak jak wasza Dusza to robi – skupiacie się na jej miłości do was i zarzucacie kotwicę w jego związku ze Źródłem. To jesteś Nowy Ty.

Rozumiesz także naturę relacji. Pamiętasz, co jest podstawowe - że nie potrzebujesz niczego od nikogo, ponieważ Ty jesteś Wszystkim. Wiedząc to, nie pozwalasz innym, by stali się zależni od ciebie i nie pozwalasz sobie stać się zależnym od innych. W zamian pamiętasz podzielić się swoją Boskością. Rozszerzasz się w jedyny możliwy sposób - przez dzielenie się miłością Boga z innymi. To jest znaczenie Nowych Relacji.

W końcu uznajesz, że jesteś połączony i witasz to. Tylko ponieważ symfonia zależy od wszystkich członków tworzących zjednoczone muzyczne doświadczenie, więc wasze kompletne doświadczenie Boskości zależy od każdego z was wyrażającego się w pełni, ale w całkowitej grupowej harmonii. Wiecie, że wasze zjednoczone doświadczenie Boskości jest naprawdę większe niż suma jego części, tylko, ponieważ Bóg Jest - i rozkoszujecie się tym.

Cała ludzkość musi przyjść do zrozumienia waszego Wspólnego Życia. Jedyna droga do tego prowadzi przez bezpośrednie doświadczenie. Nie ma tym nic teoretycznego. To jest tak proste. Wkrótce masa ludzkości doświadczy rzeczywistości waszej współzależności w związku z zagadnieniami pomyślności.

Jaka jest przyczyna pomyślności?

Być może pracowałeś ze swoimi własnymi zagadnieniami pomyślności, ze zmianą stopnia sukcesu. Możesz wiedzieć na przykład, że przyciąganie obfitości wymaga twojej przejrzystości, skupionego zamiaru i kochającej samoakceptacji. Ale jest jeszcze coś więcej poza tym. Nie możesz zrobić tego w próżni. Aby SPOWODOWAĆ w sobie obfitość, musisz być skłonny dawać i przyjmować. Nie ma innego sposobu – Ty musisz otworzyć swoje serce.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ Bóg jest Źródłem twojej pomyślności i wspólnie Ty Jesteś Bogiem także. Te fakty są niezaprzeczalne. Nie możesz zaistnieć bez innych. Możesz wybrać zapamiętanie tego jako osoby, która wiele zrobiła, ale samo to jest niewystarczająco. Wspólnie musicie zdecydować się żyć w określony sposób. Znów, to jest tak proste.

Przebudzenie do waszej pomyślności

Wszyscy macie role do zagrania w tym globalnym przebudzeniu - w pamiętaniu, że życie, w którym uczestniczysz jako Bóg, jest przyczyną twojej pomyślności. Nie możesz nie brać w tym udziału, nie bardziej niż komórki twojego ciała mogą odmówić przyjęcia pożywienia serca, albo cząsteczki w twoich arteriach odmówią tlenu reszcie twojego ciała.

W nadchodzących czasach wszyscy zagracie swoje role. Niektórzy z was więcej dadzą innym, kiedy inni będą mogli otrzymać więcej. To jest tylko tymczasowe. Nie przywiązuj się do iluzji braku równowagi. Co jest naprawdę ważne w zagraniu twojej roli, to wspólne zapamiętanie Ważnej Prawdy o Tobie - że jesteś tym, od którego współzależne jest źródłem twojej pomyślności.

Nauczysz się, że przez dawanie i przyjmowanie od innych, bez porządku dziennego albo ukrytego motywu, będziecie w pełni prosperowali. I już nie pozwolicie ponownie na tego rodzaju nadużycia swojej planecie.

Ja Jestem Saint-Germain.

Mamy szeroki wybór przekazów przetłumaczonych na Joy and Clarity International. Nasz wybór obejmuje język holenderski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, japoński, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański i turecki. Wiele miłości dla naszych wolontariuszy tłumaczy, Alexandra i Dan.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joy and Clarity and Joy and Clarity International ofertę channeling wiadomości, prowadzenie warsztatów i publicznych seminariów, by pomóc uwolnić nas z ograniczeń poprzez rozwój naszej ludzkiej świadomości.

Ten artykuł może być dystrybuowany bez opłat pod warunkiem że nie jest zmieniany lub redagowany w jakikolwiek sposób. Komercjalizacja w jakikolwiek sposób wymaga wyrażenia pisemnej zgody chronionych prawem autorskim posiadaczy praw, Alexandra Mahlimay i Dan Bennack. Jeżeli ty reprodukujesz ten materiał, proszę wymień autorów z nazwiska i załącz następujący link: www.joyandclarity.com.

Więcej informacji o prywatnych sesjach i warsztatach, proszę idź do http://joyandclarity.blogspot.com

If you would like to be notified when new material is published in English, please send an email to mahlimay@yahoo.com and include the words "Join Mailing List" in the subject line.

Prawo autorskie
© 2008 Alexandra Mahlimay i Dan Bennack