Friday, August 29, 2008

"Świadome tworzenie: Przekształcanie esencji w substancję" - Saint-Germain i Yeshua Channeling


Przez Alexandrę Mahlimay i Dana Bennack
Cluj-Napoca, Rumunia
21.8.2008
www.joyandclarity.com

tłumaczyła: Alleksa
Email: alleksa@o2.pl

Jeśli chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjacielem zrób to, Klikając tutaj (Click here).


Następujące części sesji są tu odtworzone za zgodą naszego klienta:

"Cześć. Chciałbym mieć jasność w sprawie świadomego tworzenia. Jak stworzyć to, czego chciałbym doświadczyć? Nie wiem, jakie kroki podjąć. Czy może Pan zapewnić mi jakieś wskazówki w tej sprawie? Dziękuję."

Drogi Przyjacielu,

Jesteśmy Saint-Germain i Yeshua, wraz ze swoim Anielskim Zespołem, Alexandrą i Danem.

Poświęć chwilę i oddychaj z nami. Oddychaj i otrzymuj Miłość, Którą Ty Jesteś. Bądź i słuchaj szeptów swojej duszy.

Wiele razy czułeś chęć kontaktu z Duchem. Usiądź i poczekaj na połączenie, które Cię wdycha – takie, które da ci nadzieję i napełni ochotą do życia. Doświadczasz nieco otwarcia, ale masz czujesz, że zamykasz się ponownie, i zastanawiasz się, co dalej.

Przyjęcie przewodnictwa

Być może są oczekując kierownictwa w tworzeniu, oczekujesz gromu z błyskawicami z góry, kiedy coraz częściej słyszysz cichy głos wewnątrz. To jest głos twojej duszy. To dźwięk w Was, kiedy pojawi się zmartwienie albo pragnienie poprawy aktualnej sytuacji.

Oczekiwania w twoim umyśle, w połączeniu z silnym pragnieniem tego, co lubiłbyś tworzyć, utrzymuje cię w pomieszaniu i uczuciu zmęczenia. One poruszają twój umysł i wzmacniają twoje emocje nie dając ci żadnych jasnych pomysłów, co zrobić. Stwarza to poczucie daremności, wyczerpanie i niezdolność do opracowania i koordynowania prawidłowych działań.

Przyszedłeś tu otrzymać głos Ducha. Aby uczestniczyć w miłości i mądrości, którą ofiaruje ci swobodnie. Z tą sprawą zwróć się do swojej Duszy. Ona dokładnie wie, co zrobić. Jedyną rzeczą, której się od ciebie wymaga, to słuchanie w ciszy tego, co ona mówi.

Aby usłyszeć swoją Duszę, po pierwsze ucisz swój umysł i powściągnij intensywność swoich pragnień. Niespokojne wody nie odzwierciedlają klarowności nad nimi, ani nie ujawniają głębokości poniżej. I tak jest z komunikacją. Pozwól w zamian, by spokój odnalazł ciebie. Nie szukaj go. Nie należy szukać. To jest stan naturalny. Kiedy umysł jest spokojny i uciszysz swoje emocje, będziesz w stanie otrzymać przewodnictwo, które pomoże ci zaspokoić wszystkie twoje prawdziwe pragnienia.

Dostęp do ciszy

Aby dotrzeć do miejsca ciszy i otrzymać przewodnictwo swojej Duszy, musisz być skłonny czuć wszystko wokół siebie, bez konieczności identyfikowania się z tym. Jeśli obawiasz się poczuć coś, ten strach może ci zakłócać twoją zdolność wyczuwania obecności Boskości w pobliżu ciebie.

Aby ponownie otworzyć kanały komunikacji z twoją Duszą, najpierw musisz być skłonny dotknąć starych emocjonalne ran, które mogą znajdować się wewnątrz ciebie. Są to części ciebie, które w przeszłości odizolowałeś i pozbawiłeś miłości. Do reintegracji tych fragmentów ze sobą i poczucia ponownie całości siebie, musisz ponownie doświadczyć swoich urazów, ale bez utożsamiania się z nimi.

Kiedy w ten sposób pozwalasz sobie poczuć swoje dawne rany, możesz bezpiecznie możesz powitać w domu części siebie, które odczuwałeś jako niechciane, niekochane lub niewystarczająco dobre. Zaakceptuj je takie, jakie są, pozwalając swojej miłości przekształcić je w coś lepszego. Uzdrowienie Twojej przeszłości przywraca twoją zdolność czucia swoich emocji bez strachu, a to z kolei poprawia zdolności postrzegania strumienia przewodnictwa od twojej Duszy.

Kiedy dotykasz emocjonalnych ran, proszę, bądź ze sobą delikatny i przyjmuj miłość, która przychodzi do ciebie od twojej własnej Boskości. Pozwól temu objąć i trzymać ciebie. To ci przypomni, że nie jesteś sam, i że naprawdę jesteś kochany, bezpieczny i spokojny.

Gdy jesteś w stanie kochać siebie takim, jakim jesteś, bez osądu, oczekiwania czy żalu z powodu przeszłości, wtedy otworzysz się szeroko na pomoc. Wejdziesz do miejsca cichej kontemplacji, które jest punktem powtórnego ustalenia połączenia z twoją Duszą. Stamtąd twoja dusza zabierze cię poza wszelkie bariery przeszłości, gdzie nie dopadną cię cierpienie i samotność. Będziesz czuć się ponownie połączony i poczujesz inspirację.

Wejście do strumienia

Z tego miejsca ciszy ruszysz do przepływu miłości i harmonii ze swoją Duszą, która pokaże ci najlepszy sposób wyrażania siebie - twórczo, w relacjach lub w inny sposób. Spokój strumienia, który wynika z twojego doświadczenia ciszy, pozwoli ci stworzyć rzeczy, które przynoszą ci radość, inspirację, i które cię przekona, że świat jest bezpiecznym miejscem, w którym jesteś wolny, aby badać jego prawdy i piękno.

Nie będziesz już wchodzić w sytuacje, które odczuwasz jako nieodpowiednie dla ciebie lub męczą cię zamiast inspirować. I powstrzymasz ponowne tworzenie tych samych doświadczeń pod mylnym przeświadczeniem, że musisz to zrobić, aby przetrwać fizycznie, emocjonalnie lub ekonomicznie.

Twoje relacje także się zmienią. Zmienią się, gdy uwolnisz obawę utraty wszystkiego, co mógłbyś założyć, lub co boisz tworzyć. Po uwolnieniu tych strachów przejrzysz iluzję potrzeby zbudowania środowiska, które łudzi bezpieczeństwem, a zaczniesz z zaufaniem żyć swoje życie pełne odnowionego zaufania.

Świadome tworzenie

Jest kilka podstawowych kroków świadomego tworzenia, które możesz już znać, ale przejrzymy je teraz z tobą:

1) Przede wszystkim, powinieneś rozpoznać, że przyciągasz do swojego życia ludzi, rzeczy i doświadczenia, które pasują do Twoich przekonań o świecie, o tym, kim myślisz, że jesteś.

2) Często robisz to nieświadomie, ale możesz też zrobić to świadomie.

3) Jeśli tworzysz nieświadomie, możesz odpowiadać na nierozwiązane obawy czy przekonania, że czegoś brakuje lub czegoś nie wykorzystujesz w twoim życiu.

4) Jednak podczas świadomego tworzenia zaprzeczasz brakowi jakiegoś miejsca w twoim umyśle. Pamiętaj, że jesteś dzieckiem Boga i Bogiem także, że możesz realizować pragnienia twojego serca, ponieważ Ty Jesteś Wszystkim.

5) Potwierdź, że wszystko, czego pragniesz, jest w tobie Teraz, czy to jest wzbogacające doświadczenie, intymna chwila lub uprzejme słowo.

6) Z pewnością, kiedy niczemu nie zaprzeczasz dokonując wglądu w siebie i obserwując, jak doświadczasz ESENCJI doświadczania tego, co chcesz stworzyć - czy to dobrobyt, partnerstwo czy cokolwiek innego.

7) Gdy już raz zidentyfikowałeś, jak doświadczasz istoty tego, czego pragniesz, będziesz miał WIĘKSZY wybór tworzenia.

8) To jest klucz do świadomego tworzenia: proś o więcej tego, co lubisz, uznając, że istota tego jest już obecna w twoim życiu.

9) Gdy to zrobisz, odkryjesz, że łatwo możesz przekształcić istotę w substancję. Można to zrobić w nowy sposób, jeśli chcesz, lub po prostu utrzymać lub powiększyć to, co cieszy cię już teraz.

10) Pamiętaj, aby skupić się na istocie, nie na szczegółach.

11) Na przykład, jeśli chcesz doświadczyć więcej pokoju w swoim życiu, wtedy zidentyfikuj pokój, który teraz już czujesz w sobie, podziękuj za to i poproś o więcej. Wskaż preferencje dotyczące tego, jak mógłbyś cieszyć się i lubić większym pokojem, ale bądź skłonny zaakceptować to, co jest dostarczane. Zaufaj, że Dusza dokona doskonałego dopasowania do Ciebie.

12) Nigdy nie zapominaj, że jako dziecko Boga i Bóg także, Ty Jesteś Wszystkim. A ponieważ jesteś, możesz cieszyć się istotą swego pragnienia właśnie teraz. Reszta to już tylko przyciąganie i wzmocnienie.

13) Pamiętaj, że kiedy zaprzeczasz złudzeniu braku, potwierdzasz Rzeczywistość Obfitości.

14) To otwiera drzwi manifestacji i pozwala utworzyć każde pragnienie twojego serca.

I tak to jest ze świadomym tworzeniem.

Wiesz, że jesteś kochany z całego serca, i że masz wsparcie we wszystkim, kiedy decydujesz się tworzyć.

Jesteśmy Saint-Germain i Yeshua.

Mamy szeroki wybór przekazów przetłumaczonych na Joy and Clarity International. Nasz wybór obejmuje język holenderski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, japoński, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański i turecki. Wiele miłości dla naszych wolontariuszy tłumaczy, Alexandra i Dan.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joy and Clarity and Joy and Clarity International ofertę channeling wiadomości, prowadzenie warsztatów i publicznych seminariów, by pomóc uwolnić nas z ograniczeń poprzez rozwój naszej ludzkiej świadomości.

Ten artykuł może być dystrybuowany bez opłat pod warunkiem że nie jest zmieniany lub redagowany w jakikolwiek sposób. Komercjalizacja w jakikolwiek sposób wymaga wyrażenia pisemnej zgody chronionych prawem autorskim posiadaczy praw, Alexandra Mahlimay i Dan Bennack. Jeżeli ty reprodukujesz ten materiał, proszę wymień autorów z nazwiska i załącz następujący link: www.joyandclarity.com.

Więcej informacji o prywatnych sesjach i warsztatach, proszę idź do http://joyandclarity.blogspot.com

If you would like to be notified when new material is published in English, please send an email to mahlimay@yahoo.com and include the words "Join Mailing List" in the subject line.

Prawo autorskie
© 2008 Alexandra Mahlimay i Dan Bennack