Wednesday, July 16, 2008

Saint-Germaina: „Nowy Świat się budzi”


Przez Alexandrę Mahlimay i Dana Bennack
Cluj-Napoca, Rumunia
22.6.2008
www.joyandclarity.com

Przetłumaczone przez Bożenna Ewa Gall-Mencel
E-mail: bozenagall@wp.pl

Jeśli chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjacielem zrób to, Klikając tutaj (Click here).

Następujący materiał był prezentowany 14 czerwca 2008 roku, podczas warsztatu online.

Zostało to zredagowane i rozszerzone dla większej przejrzystości i zrozumienia.

Drodzy przyjaciele, ja jestem zachwycony byciem z wami w tym czasie, gdy my badamy tworzenie Nowych Społeczności, które będą służyć wam lepiej. Czuj energie, które my razem współtworzymy. My wzywamy Nowy Świat, by przejawił się teraz. To jest najbardziej cudowny czas.

Przywołuj z powrotem uczucie łączenia się z autentycznym Samo-wyrażaniem. Pamiętaj jakie to uczucie być Nowym Ty, wyrażając się poprzez swą Duszę. Czyż to nie wnosi większej namiętności, radości i zaufania do twojego życia?

Bądź w tym szczery z samym sobą.

Oczywiście, są tam chwile, kiedy ty nie czujesz inspiracji. Ale jeżeli ty staniesz z boku na chwilę i popatrzysz na trajektorię twojego życia, będziesz widzieć, że ty znajdujesz własną wolność. Ty będziesz rozpoznawać, że wyrażanie z poziomu twojej Duszy manifestuje się bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

To są dobre wiadomości, naprawdę.

To jest znakomite, że w przeciągu właśnie kilku krótkich tygodni, ty osadziłeś siebie mocno na gruncie suwerenności. Tak, nasienie kiełkowało. I teraz widzisz korzenie pogłębiające i rozprzestrzeniające się. Ty rozpoznajesz że te zasadnicze zmiany przychodzą do twojego życia.

Zaufanie

Ty zauważałeś twoje nowo odnalezione zaufanie? To jest zaufanie zrodzone z CZUCIA siebie mocno zakotwiczonego w Nowej Ziemi.

To nie ma nic wspólnego z arogancją. To powstaje z pewności, że ty zawsze jesteś we właściwym miejscu, we właściwym czasie. I to jest wspierane pewnością, że ty zawsze jesteś brany w opiekę.

To zaufanie powstaje z Gruntu twojej Istoty i rozciąga się do wszystkich aspektów twojego życia - właśnie jak soki drzewa osiągają gałąź, liść, i korzeń, żywiąc każde w równym stopniu.

I proszę postrzegaj, że twoja zdolność dla Samo żywienia też rośnie. Ty dajesz więcej z tego, czego ty potrzebujesz dla siebie - od twojego Siebie - raczej niż szukając tego u innych w pokazie (show) zależności.

Ty stajesz się Samo zależnym – Samo ufnym. To jest część bycia skupionym na Duszy. Ty rozumiesz że ty nie zależysz w niczym od innych, oraz że nie brakuje niczego Tobie-samemu. Tobie nie brakuje niczego ponieważ Ty Jesteś Wszystkim. Ty jesteś kompletny.

To jest droga do suwerenności, łączność Duszy z człowiekiem, Nowym Ty który jest świadomy tego faktu. To jest to kim ty teraz jesteś. Moi przyjaciele, wasza pora kwitnienia i owocowania przybywa.

Jesteś gotowy do tego ?

Uczestnik 5 : Tak, ja nie mogę się doczekać!

Uczestnik 1 : Ja jestem gotowy

Uczestnik 3 : Czasami, ja czułem tamto zaufanie. Innym razem, ja wątpiłem, i zdumiewałem się czy ja naprawdę byłem we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Teraz ja jestem absolutnie gotowy.

Uczestnik 4 : Absolutnie!

Uczestnik 6 : Tak, ja jestem gotowy .

Uczestnik 2 : Ja czuję moje wewnętrzne przeświadczenie, że ścieżka na której ja jestem jest słuszna, ale tam jest duża opozycja od rodziny. Wewnątrz siebie, ja nie mam żadnych wątpliwości, ale to jest TAK trudne w świecie, na zewnątrz, tak więc jestem chwiejnym.

Uczestnik 3 : Ja już nie mam więcej tolerancji dla bycia w, albo wokół Starego Świata. To tak jest trudne i bolesne.

Dziękuję wam wszystkim za wyrażanie uczciwie waszego odczucia w tej materii.

Tak, czasami to się czuje że ty jesteś na właściwym trakcie, a innym razem - oczywiście - ty czujesz się całkiem zdezorientowanym lub nawet zagubionym. Ale nie pozwalaj żeby to powstrzymywało ciebie. Zawsze mów słowa zaufania do siebie, nawet jeżeli twój kierunek zdaje się niejasny. Jak ty tak zrobisz, zaufanie będzie osiedlać się w twoim istnieniu, dając tobie dobrą radę, przeświadczenie i siłę. Mów pozytywnie do siebie, a ty będziesz widzieć pozytywne wyniki przychodzące z upływem czasu .

Tapis (gobelin z okrągłego stołu Króla Artura)

Zaufanie jest tym, czego ty będziesz używać w tworzeniu twojego Nowego Świata. Jak wykwalifikowani artyści - tkacze przed warsztatem tkackim, ty będziesz wnosić siebie do Wyższych Kolektywnych Relacji przez uhonorowanie indywidualnych wątków Boga Którym Ty Jesteś, wtedy będziecie się łączyć i wymieniać między sobą , w sposób służący wam lepiej jako całości.

Wy będziecie przygotowywać Tapis, moi przyjaciele.

To była dekoracyjna tkanina ozdabiająca stół rady legendarnych Rycerzy Króla Artura (Arthurian), podczas zebrań Camelot’u. Niosąc emblematy i insygnia jego indywidualnych członków, których obecność tworzyła świętość miejsca spotkań i obrad jak równy pośród równych.

Teraz, ty będziesz czynić z siebie Żyjący Gobelin światła i miłości. Ty będziesz robić to poprzez kształtowanie Nowej Społeczności - przetykając twoje indywidualne, niezależne samo-istnienie w Większej Tkaninie Boskości.

Ty będziesz uzupełniać (kompletować) siebie tą drogą, w twoim kolektywnym wyrażaniu Boskości. Ty będziesz demonstrować, że świat wypełnia się miłością, tolerancją i poważaniem pośród równych sobie - pośród braci i sióstr w Bogu – w oświeconym świecie. To jest świat gdzie dobrobyt całości przewyższa sumę jego części.

Teraz, ty przygotowujesz gobelin, tę dekoracyjną tkaninę, tkając i przeplatając kolory którymi ty jesteś, jeden z innymi. Ale wkrótce ty będziesz ofiarowywać to światu. To jest sprawa słusznego wyboru czasu i przygotowywania.

Podczas ostatnich tygodni, ty ogniskowałeś się na Nowym Ty którym ty się stajesz, i nad Nowymi Stosunkami które ty będziesz kształtować jak podzielisz się twoją Boskością z innymi.

Teraz impulsy transmitowane wokół przesilenia dnia z nocą będą pomagać ci koncentrować te energie i wzmacniać twoje doświadczenia. Oczekuj, że rzeczy zaczną zmieniać się wkrótce, i będą mieć przejrzystsze zogniskowanie - sszczególnie w nadchodzących tygodniach.

Uczestnik 5 : Cudowne i ekscytujące. Dziękuję!

Uczestnik 2 : Ja mogę odczuwać budowanie tego.

Uczestnik 3 : To brzmi jakbyśmy mogli widzieć zauważalną różnicę po przesileniu dnia z nocą. To brzmi ekscytująco.

Uczestnik 7 : Ja również mogę to odczuć.

Wspaniale.

Teraz, zróbmy przegląd wyobrażeń naszego Tapis, lub dekoracyjnej tkaniny, ponówmy to za chwilę.

Jako pomoc naukowa, narzędzie to, może pomóc ci uzmysłowić sobie poziomy Boskości, w jakich ty bierzesz udział podczas życia na Ziemi. My nazywamy te poziomy - indywidualnym wyrażaniem, relacjami międzyludzkimi i kolektywną interakcją.

Jako suwerenna istota, każdy z was jest jak nitka gobelinu. W jakimkolwiek punkcie wzdłuż gobelinu ty możesz identyfikować siebie jako indywidualne włókno. Każdy z was ma kolor, jakość i blask – wszystko twoje własne. To jest twoje niepowtarzalne, indywidualne wyrażenie siebie.

Jeżeli przyjrzysz się bliżej, ty będziesz widzieć że te włókna są powiązane ze sobą. Będziesz widzieć że tam są pętle, łańcuchy i szwy przeplatające różne włókna, jedne z drugimi. To przetykanie symbolizuje twoje stosunki międzyludzkie. Stosunki te tworzą osnowę, wzór i istotę w waszych życiach i wzbogacają twoje indywidualne doświadczenia. One wplątują was intymnie jako indywidualności, ale znaczą więcej niż tylko ty.

Końcowy produkt, gobelin - arras, przedstawia twoje społeczności.

Społeczności są kolektywnymi zestawami interakcji, wplątując wiele osób w wielorakich relacjach. Społeczności te mają wyłaniające się właściwości. To znaczy, że one mogą obejmować życie tak, że jest to większe niż suma ich części. Właśnie jak kawałek tkaniny może ubierać ciało, pokrywać stół lub ozdabiać ścianę, podczas gdy pojedyncza nitka nie może – tak więc, społeczność może dokonywać rzeczy które ty jako osobnik znajdowałabyś niemożliwymi do uczynienia.

Uczestnik 5 : Tak my tkamy Tapis, i my JESTEŚMY tym Gobelinem, świetna rzecz WOW!

Cel Tworzenia

Tak. Ty jesteś zaangażowany na wielorakich poziomach Tworzenia.

Ty tworzysz jako suwerenna istota, a także wy tworzycie w relacjach do siebie nawzajem i wy tworzycie kolektywnie w większych grupach.

Ty jesteś nitką, ty tkasz siebie łącznie w relacjach z innymi i z twoje relacje formują struktury twoich społeczności. Analogia gobelinu pokazuje jak ty bierzesz udział w różnych poziomach Tworzenia, w relacji do ludzkiego doświadczenia.

Czy ty widzisz to ?

Na wszystkich poziomach tworzenia, ty współpracujesz z Bogiem. Ty wyrównujesz twoje indywidualne suwerenne wyrażenie z Wolą Boga - którą jest Miłość - wnosząc twoje natchnienia do życia. W twoim istnieniu na Ziemi, ty robisz to jako jednostka, w relacjach osobistych i w większych grupach, takich jak rodziny, wspólnoty i społeczności. To jest tworzenie. Tworzenie jest współpracą z Bogiem Którym My Jesteśmy.

I jak ty myślisz czym cel Tworzenie mógłby być? Proszę poczuj to i skomentuj.

Uczestnik 4 : Jedność.

Uczestnik 3 : Wolność.

Uczestnik 4 : Wyrażanie.

Uczestnik 5 : Wiedzą, że my jesteśmy wszyscy częściami tego samego. MIŁOŚCI.

To są doskonałe odpowiedzi, ale to jest nawet prostsze niż to.

Cel Tworzenia, jest tworzeniem. To jest twoja funkcja.

Ty jesteś twórczą istotą, właśnie tak jak Bóg Jest, ponieważ każdy z was jest stworzony na obraz Boga. Ty dajesz życie twoim kreacjom, właśnie tak jak robi to Bóg. Ty kochasz je jako rozszerzenie ciebie Samego - ty zachęcasz je, błogosławisz je, i wtedy dopuszczasz je do ich własnego wzrastania w duchu.

I jak ty to robisz, to rozszerzasz Całość Tworzenia. Ty wnosisz te (z twoich kreacji), które SĄ Kompletne, do bardziej rozszerzonych poziomów kompletności. Ty bierzesz te, które są Bytem Doskonałym i tworzą nawet szczytniejsze wyrażenie tamtej doskonałości. To jest twoja gra, twoja radość i zabawa poprzez wieczność.

Czy to jasne?

Celem Tworzenia, jest tworzenie. To rozszerza Boga poprzez czynną podstawę Miłości, która ustanawia Tworzenie na pierwszym miejscu.

Jedne Źródło stawało się Wielością. To stawało się Wszystkimi z nas. W jedności, my nigdy naprawdę nie jesteśmy izolowani od siebie nawzajem, albo od Jedności, która dała nam początek. My tylko wyobrażamy sobie, że może tak być. Ten typ niepoprawnego myślenie ma podłoże w złudzeniu rozdzielenia, i w strachu, konflikcie i konflikty podążały za tym.

Ale teraz - w twoich Nowych Relacjach i Nowych Społecznościach - ty będziesz świadczyć o Jedności Którą My Jesteśmy .

Krótkie Przypomnienie

Tak więc, nie zapominaj. Bądź świadomy co następuje tak bardzo, jak to tylko możliwe:

Nowy Ty jest o pamiętaniu Kim Ty Jesteś. To jest o pamiętaniu, że Ty Jesteś Bogiem również.

W Nowych Stosunkach, ty będziesz dzielić te pamiętanie z innymi. Ty będziesz doceniać twarz Boga, którą zobaczysz w innych, i błogosławić im z tą wiedzą. I ty będziesz widzieć twoją własną Boskość odbijającą się w oczach innych, którzy rozpoznają To w tobie. To jest sposób w jaki relację będą służyć tobie.

Nowe Społeczności będą pozwalać Wielości i Jedności łączyć się. Indywidualne bycie będzie odnajdować ich pełną ekspresję w ramach Jedności, która faktycznie działa. Ty to zobaczysz. Wszystkie nitki będą na swoich miejscach, struktury i wzory piękna będą postrzegane. I dekoracyjna tkanina gobelinu przed twoimi oczyma będzie doskonała i kompletna.

Kalejdoskopowy Obraz Życia

Innym sposobem uchwycenia twojego doświadczenia jako Boskiego Człowieka jest poprzez użycie kalejdoskopu, jako metafory dla zrozumienia tego.

Zauważ, że każdy z was jest kawałkiem zabarwianego szkła w ramach cylindra kalejdoskopu. Każdy z was ma kształt i kolor, który jest niezrównany i tylko twój. Jak cylinder odwraca się, ty upadasz i odkręcasz się, każdy z was przemieszcza się w stosunku do innego.

Ale co zdarza się podczas tych cykli twoich relacji?

Uczestnik 5 : Ty uczysz się i rośniesz, i tworzysz nowe wzory.

Uczestnik 2 : Ty zbierasz doświadczenia.

Tak, ty uczysz się, rośniesz i zbierasz doświadczenia. I jak ty to robisz, ty kolektywnie tworzysz nowe wzory Całości. Z każdym odwróceniem się cylindra, ty tworzysz nowy i piękny obraz, który ukazuje się przed Okiem Boga - nowy i piękny obraz Będący Bogiem.

Jak ty odpadasz (z pola widzenia kalejdoskopu), przesuwają się twoje eksperymentalne punkty widzenia, ty tworzysz nowe i harmonijne wzory. Każdy wzór jest doskonałym wyrażeniem Wszystkiego Co Jest - nawet gdyby z indywidualnej ludzkiej perspektywy to nie zawsze mogło się wydawać, że tak jest.

Te wzory, te kalejdoskopowe obrazy, są relacjami, wspólnotami i społecznościami, które ty możesz teraz budować dla siebie. Ty możesz współ-tworzyć to z Bogiem, zakładając piękno, porządek i zgodę dookoła siebie po wsze czasy. Ty możesz tworzyć obraz i ty możesz być częścią obrazu w tym samym czasie.

Tak więc, moje pytanie dla ciebie teraz jest takie:

Czy ty widzisz relację pomiędzy Bogiem którym ty jesteś, Bogiem w którym ty uczestniczysz i Bogiem który jest wraz z tobą kolektywnie kompletny? Ty widzisz związki między Nowym Ty, Nowymi Relacjami i Nowymi Społecznościami, które ty będziesz kształtować?

Teraz oczekuję waszych komentarzy.

Uczestnik 5 : Tak, to zaczyna się w nas, wewnątrz nas, i rozciąga się do innych i wszystkiego dookoła nas… Bóg jest ekspresją. Kiedy my będziemy dzielić się naszą Prawdziwą Samoistnością, my utworzymy tę piękną dekoracyjną tkaninę gobelinu, która będzie wyrażać Nowy Świat. Wyrażać Boga.

Uczestnik 3 : Tak, ja widzę to. To jest wszystko jedno, Jedno Źródło którego ja i wszyscy inni jesteśmy częścią. To zaczyna się we mnie, i rozciąga się do innych istot. Razem my robimy/tworzymy te nowe wzory, ten gobelin. Tak więc to co każde z nas ma do zaoferowania w tym gobelinie jest [też ] ogniwem między Nowym Ty, Nowymi Stosunkami i Nowymi Społecznościami. To miałeś na myśli?

Uczestnik 4 : Nowy Ja [ wie ] Kim Ja Jestem. [ Ja dzielę tę wiedzy ] z innymi w moich Nowych Relacjach. W Nowym Społeczeństwie to wszystko wychodzi i wraca do mnie, jak w kole. Ukończone.

Uczestnik 2 : Ja widzę to w abstrakcyjny sposób, ale nie w realny. Ja tylko mogę wyobrażać sobie, że moja muzyka jest ogniwem między Nowym Mną, Nowymi Relacjami i Nowymi Społecznościami.

Tak, tak to jest. Proszę objaśniaj nam twoją muzykę twoimi własnymi słowami.

Uczestnik 2 : Muzyka które płynie przeze mnie, przenosi Nową Świadomość i to będzie pomagać wprowadzać Nowe Społeczności. Nowa Świadomość tak jest różna… my [intuicyjnie] czujemy jak z tym żyć. Muzyka zabierze nas do tamtego królestwa, jeżeli my pozwalimy na to. [ W ] czyste czucie.

Naprawdę. Muzyka jest inną użyteczną analogią która działa.

Symfonia Duszy

Tak jak jestem pewny, że ty jesteś świadomy, [tak jestem pewny] że w orkiestrze jest wielu muzyków. Niektórzy grają na różnych instrumentach, inni grają na takich samych. Ale nawet jeżeli oni grają na takich samych instrumentach, oni grają na nich w ich własnym niepowtarzalnym stylu i sposobie.

Każdy muzyk również formułuje relacje z każdym innym instrumentalistą, poprzez muzykę którą oni grają. W ten sposób, ta grupa jest zdolna wykonywać wielką symfonię - wspaniale skoordynowane dzieło pełne melodii, rytmu, punktu i kontrapunktu.

Uczestnik 2 :I [ orkiestra ] przynosi doświadczenie słuchaczom, którzy stają się również częścią tego doświadczenia.

Tak, orkiestra przynosi doświadczenie do zgromadzonych, którzy stają się częścią wydarzenia.

Wyobraź sobie że twoje społeczności w Starym Świecie, były w muzycznym chaosie. Różne sekcje orkiestry występowały bez żadnego porozumiewania się nawzajem - głośno, miękko, albo wcale nie grały, bez żadnego ukierunkowania albo koordynacji.

Ta muzyka nie była specjalnie miła do słuchania.

Uczestnik 4 : Duża kakofonia.

Dokładnie. Nieskoordynowane dźwięki, bez znaczenia albo miary. Czysty hałas.

Ale teraz my wyruszamy w czasy większej harmonii grupowej. Interesujące, że to będzie przynosić korzyści budowie Nowych Społeczności, które są oparte na wolności wyrażania siebie.

Tak jak wiele w symfonicznej części zależy od kombinacji wrażeń wyrażanych przez każdego członka orkiestry grającego dobrze na jego albo jej instrumencie, tak Nowe Społeczności będą zależeć od wkładów wielu suwerennych istot, które są wolne by w pełni wyrażać siebie, ale w ogólnej grupowej harmonii.

To jest jak funkcja orkiestry tworzyć przedstawienia, które wszystkich mogą cieszyć, grających podobnie jak słuchających. Każdy instrumentalista przejawia wirtuozerię i elokwencję. Ale żaden pojedynczy wykonawca nie przytłacza innych. Zamiast tego, oni łączą w harmonii tworzenie jednocześnie dźwięków, tak że i oni i tamci dookoła nich mogą zyskać na wartości.

I tak to jest, jak ludzkość będzie działać, zakładając lepsze społeczności, kolektywne grupy i zamierzone wspólnoty w Nowym Świecie. Każdy z was będzie wnosić tę Większą Świadomość i wrażliwość do ponownej konsolidacji twojej planety.

Uczestnik 2: Teraz mogę dobrze uzmysłowić to sobie, Nową Społeczność.

Teraz wystarczająca liczba was ceni harmonię i przepływ, tak że wy będziecie potrafili łatwo razem to tworzyć. Wy osiągnęliście masę krytyczną. Z tego powodu, wy będziecie zdolni do ustanawiania bardziej wspierających struktur, funkcji i przykładów w waszych społecznościach niż kiedykolwiek przedtem. Ale jak teraz widzisz, pierwszoplanowym jest oczyszczenie z tego, co już wam nie służy. To może wyglądać jak stary chaos. Ale tak nie jest. Nie daj się ogłupiać.

Uczestnik 7 : A co z tworzeniem wspólnym?

Tworzenie jako indywidualny artysta jest pięknym doświadczeniem, właśnie jako wyrażanie się jako suwerenny osobnik jest również tak pięknym.

Ale tworzenie razem, zgodnie, w Symfonii Ludzkości, jest wspaniałym doświadczeniem, naprawdę. Dlatego wy tworzycie razem, jak ja wspominałem przedtem, naprawdę jest to więcej niż suma części składowych. Właśnie jak symfonia, która jest grana przez pełną orkiestrę, jest czymś więcej niż wkłady jego indywidualnych członków.

Czy to rozumiesz?

Czy widzisz, że społeczności są jak orkiestry? I jak wy, jako członkowie społeczności, gracie wasze indywidualne części jak muzycy na koncercie?

Uczestnik 3 : Tak, widzę to.

Uczestnik 2 : To jest śliczne!

Uczestnik 4 : Miłe.

Uczestnik 5 : Tak, ale co jeśli każdy [gra] nawet jeżeli oni nie wiedzą, co oni robią?

Uczestnik 3 : Ja zdumiewam się tym, czy my jesteśmy [rzeczywiście gramy] razem. Ale [jeżeli każdy gra swoje] aż do czasu [gdy inni zdecydują się przyłączyć] ?

Dobre pytania. Pozwólcie na ponowne wyrażenie ich .

Kiedy gramy jako soliści, to kiedy będziemy decydować się przyłączyć do koncertu ? I kto zrobi pierwszy krok by połączyć nas jako orkiestrę?

Tutaj jest inaczej. Czy potrzebujemy przewodnika, czy będziemy odkrywać że bycie samemu jest rzeczywiście niepotrzebne?

Uczestnik 2 : W rzeczywistości, przewodnikiem jest jeden z muzyków - właśnie jako jedno z ogniw w łańcuchu .

Uczestnik 5 : Nie jest Bóg przewodnikiem? Ale wtedy, Bóg właśnie Jest W Nas? Prawda?

Inne pytania ?

Uczestnik 3 : Tak. My zaczynamy nasze symfonie jednocześnie, w małych grupach czy wszyscy naraz?

Uczestnik 4 : [Myślę że ] każdy rozpoczyna jego własną muzykę, ponieważ my jesteśmy wszyscy niezależnymi istotami. Wtedy my naturalnie łączymy się razem w harmonii.

Doskonałe wglądy. Teraz tutaj jest miejsce na moją perspektywę.

Nowy Ty jest doskonałym instrumentalistą. I tak jak ty kształtujesz relacje poprzez dzielenie twojej Boskości, ty będziesz zaczynać grać na twoim instrumencie nawet z większą sprawnością, znawstwem i pięknem.

Ty i twoje instrumenty będą grać z Wyższym Rezonansem. I jak ty będziesz kontynuował, będziesz dochodził do rezonansu z innymi którzy posiedli podobny poziom gry do ciebie. Wy będziecie czuć się nawzajem. Wy będziecie słyszeć się nawzajem. I wy będziecie odnajdywać się nawzajem.

Uczestnik 7 : My tylko potrzebujemy intencji. To jest to, czyż nie?

Uczestnik 3 : Ja chcę zacząć grać moją własną symfonię już teraz. Jak mam to zrobić?

Jak zaczynać granie, naprawdę!

Dobrze, pozwólcie mi to powiedzieć. Jako niedawni miłośnicy wirtuozerii w polu suwerenności, będziecie spostrzegać że wy zaczynacie się wiązać z sobą nawzajem przez podstawę rezonansu. Twoje indywidualne ekspresje będą stawać się wystarczająco wyrafinowanymi by harmonizować się nawzajem na drogach uprzednio niemożliwych. Wy będziecie dochodzić do Wyższego Rezonansu z waszymi Duszami. I jak wy to robicie, wasze wibracje będą przenikać się nawzajem głęboko.

O każdej porze, którą ty wybierzesz, by być w Wyższym Rezonansie, ty będziesz wchodzić do Wielkiej Sali Wyrażania (Ekspresji). Tutaj jest miejsce, gdzie Symfonia Duszy jest grana. Tutaj, ty będziesz grać twoją część w pełni, a także będziesz robić to w sposób podtrzymujący harmonię z innymi.

Więc tak, ty możesz teraz grać twoją własną muzykę - ty możesz zaczynać twoją własną symfonię - jeżeli ty wolisz opisywać to w ten sposób. Ale jak ty to zrobisz, ty natychmiast będziesz zauważać innych grających obok ciebie z tą sam jakością odczuwania. Wy będziecie odnajdywać się nawzajem. Ty będziesz odkrywać, że wielu z was weszło na Wielką Salę.

Tutaj będziesz zauważać że nuty które ty grasz - razem złączą się w pełnię wdzięku. One robią to z łatwością, ponieważ ty wyrównywałeś siebie z tymi, którzy przychodzili naturalnie do ciebie - wolne i twórcze impulsy twojej Duszy.

Uczestnik 5 : Tak więc bądź Kim Ty Jesteś, [a ty będziesz znajdować twoje] doskonałe miejsce w symfonii .

Tak, tak to jest.

Ty będziesz odnajdować siebie w harmonii z twoją Duszą, i z Pełnią Duszy (Soulful) wyrażanymi ekspresjami innych.

Ty będziesz odkrywać że ty możesz grać twoją muzykę autentycznie, wyrażając siebie z radością, i bez obawy albo rezerwy. To tylko wymaga od ciebie być Obecnym w twojej Prawdzie, i w Pamiętaniu Kim Ty Rzeczywiście Jesteś.

Kiedy ty to zrobisz, ty będziesz przysposabiać zmysły do odczuwania, które będzie pozwalać tobie słyszeć innych, i harmonizować twoje wyrażanie z ich wyrażaniem siebie. Wszyscy dobrzy muzycy znają to. Znakomici muzycy wiedzą jak wyrażać siebie i jak słuchać. I wkrótce cała ludzkość będzie używać tych samych umiejętności, by tworzyć wspólnoty, grupy i społeczności które będą służyć wam dobrze.

Nie ma nic z fantazji w tym Tam nie ma nic skomplikowanego w tym.

Uczestnik 3 : To brzmi piękne.

Uczestnik 5 : Dziękuję. Ja widzę siebie grającego na harfie!

Ty jesteś teraz w miejscu pamiętania twojej Boskości. I wkrótce to będzie otwierać dopływ dzielenia twojej Boskości z innymi. Te dzielenie się będzie tworzyć rezonans który będzie włączać coraz więcej ludzi, którzy docenią również dzielenie się ich Boskością I wtedy wy będziecie zaczynać budować wasze Nowe Społeczności, razem.

Nowy Ty , Nowe Relacje i Nowe Społeczności

Tak, zanim my zamkniemy nasze zebranie, pamiętajcie, że mówiliśmy o Nowym Ty, Nowych Relacjach i Nowych Społecznościach poprzez analogię.

My porównywaliśmy je do przetykających gobelin nitek. My porównywaliśmy je do kolorowego szkła obracającego się w kalejdoskopie, tworząc jeden po drugim doskonały obraz przed naszymi oczami. I my porównywaliśmy je do orkiestry utalentowanych i renomowanych muzyków.

Ale my nie mówiliśmy o tym szczegółowo, jak ty w szczegółach będziesz tworzyć te Nowe Społeczności.

To jest dla ciebie do uczynienia.

Jakkolwiek, teraz gdy ty pamiętasz Kim Ty Rzeczywiście Jesteś, ty wiesz że ty masz wszystko czego potrzebujesz do budzenia tego Nowego Świata dookoła ciebie.

Ty masz wszystko ponieważ Ty Jesteś Wszystkim.

I jak Nowy Świat budzi się, pamięta orkiestrę, i pyta siebie o to :

Kiedy jeden muzyk, wrażliwy instrumentalista, spotyka innego równie znakomitego, i który ceni harmonię i ekspresję dokładnie tak wielce jak inni - kiedy tych dwóch się spotyka, i spotykają innych, i jeszcze innych...

Czyż nie jest to naturalne dla nich, łączyć się w ich miłości do muzyki, do tworzenia czegoś razem, czego żaden z nich nie mógłby zrobić indywidualnie?

To jest duch, który ty będziesz wnosić do budowy waszych Nowych Społeczności.

Ty będziesz wnosić piękno twojej indywidualności, Bosko-ukierunkowaną świadomość dla większej harmonii i koordynacji z Kolektywem Całości i będziesz tworzyć coś bardziej wspaniałego i głębokiego niż ty kiedykolwiek miałeś możliwość śnić.

Twoje ukierunkowanie na wspólne przychodzenie będzie czystą przyjemnością. Doświadczać nieopisaną radość tworzenia razem. Ten impuls będzie kierować tobą w zakładaniu twoich Nowych Społeczności. To będą kolektywne ciała wspierające was dobrze, i przynoszące wam przyjemność i zachętę w drodze.

Dziękuję wam wszystkim za waszą dzisiejszą obecność.

Jam jest Saint-Germain .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joy and Clarity and Joy and Clarity International ofertę channeling wiadomości, prowadzenie warsztatów i publicznych seminariów, by pomóc uwolnić nas z ograniczeń poprzez rozwój naszej ludzkiej świadomości.

Ten artykuł może być dystrybuowany bez opłat pod warunkiem że nie jest zmieniany lub redagowany w jakikolwiek sposób. Komercjalizacja w jakikolwiek sposób wymaga wyrażenia pisemnej zgody chronionych prawem autorskim posiadaczy praw, Alexandra Mahlimay i Dan Bennack. Jeżeli ty reprodukujesz ten materiał, proszę wymień autorów z nazwiska i załącz następujący link: www.joyandclarity.com.

Więcej informacji o prywatnych sesjach i warsztatach, proszę idź do http://joyandclarity.blogspot.com

If you would like to be notified when new material is published in English, please send an email to mahlimay@yahoo.com and include the words "Join Mailing List" in the subject line.

Prawo autorskie
© 2008 Alexandra Mahlimay i Dan Bennack