Monday, July 28, 2008

"Wspieranie Wyborów Twojej Duszy" - Saint-Germain i Yeshua Channeling


Przez Alexandra Mahlimay i Dan Bennack
Cluj-Napoca, Rumunia
23.7.2008
www.joyandclarity.com

tłumaczył: Sejanus
MSN messenger: Shogunek@hotmail.com

Jeśli chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjacielem zrób to, Klikając tutaj (Click here).

Poniższa sesja channelingu została upowszechniona za przyzwoleniem naszego klienta:

„Dlaczego mam problemy w wybieraniu? Wszystkie pomysły, jakie mam w związku z tym, co powinienem zrobić z moim życiem, leżą rozproszone wokół mnie. Czemu nie mogę się skupić? Czego się boję? Czuję się taki zakłopotany. Możesz mi pomóc?”

Kochany przyjacielu, mówisz, że twoje pytanie dotyczy wybierania, ale my mówimy ci, że to jest o decydowaniu. Jest różnica między tymi dwoma. Wybory są podejmowane przez twoją Duszę, podczas gdy decyzje człowieka mogą wesprzeć je bądź nie. Zamierzamy teraz wyjaśnić ci dogłębnie tę różnicę.

W tej chwili czujesz, że przed sobą masz świat pełen możliwości. Czujesz inspirację zwielokrotnioną jeszcze przez te potencjały.

Twoim ukrytym lękiem jest to, że gdy wybierasz wyrażanie swojej osoby w jeden sposob, inne możliwości ekspresji mogą zniknąć – I nie będziesz chciał ograniczać się w tej drodze. Czujesz także strach przed tym, że możesz wybrać źle i wtedy będziesz cierpieć konsekwencje tego wyboru.

Chcielibyśmy uspokoić twoje lęki mówiąc ci, że w gruncie rzeczy to nie chodzi o wybieranie czegoś. Natomiast chodzi o podejmowanie decyzji. Chodzi o podejmowanie decyzji, które będą wspierać wybory twojej Duszy.

Wybieranie czy decydowanie?

Wybory są podejmowane przez twoją duszę, podczas gdy dezycje są podejmowane przez człowieczego ciebie.

Twoja Dusza podjęła wybór, aby doświadczyć pewnych atrybutów jej istoty, rodząc się jako ty. Plan ziemski jest o doświadczaniu wyborów twojej duszy. Dlatego tutaj jesteś. Jesteś duszą, mającą ludzkie doświadczenie twoich wyborów tutaj na Ziemi.

Powiedzmy, że twoja Dusza wybrała, aby doświadczyć części twoje istoty zwących się Zaufanie I Niewinność podczas tego życia. Aby to zrobić, inkarnowała się jako ty – później pozwalając wyrazić te jakości poprzez twoje decyzje I działania.

Twoja Dusza poznaje doświadczenie Niewinności I Zaufania, kiedy stajesz się bardziej Niewinny I Ufający, podczas gdy masz do czynienia z innymi (ludźmi). W ten oto sposób człowieczy ty współpracuje z Duszą, swoim Boskim Odpowiednikiem.

Czasami człowieczy ty decyduje, aby nie dorównywać z wyborom na poziomie Duszy. Zawsze możesz powiedzieć „nie” temu, co oferuje Dusza. Twoje decyzje o braku udziału są zawsze respektowane, tak jak twoje dorównywanie także jest honorowane. Tam nie ma osądu w żadnym z tych wypadków. Tylko miłość, dlatego tym właśnie jest Dusza.

Ale twoja dusza cieszy się za każdym razem, gdy zdecydujesz się współpracować z jej wyborami. Twoja dusza cieszy się i czuje się uradowana. Prawda jest taka, że za każdym razem, kiedy czujesz szczęście, to jest dowod, że zrównałeś swoje osobiste decyzje z Wyborami twojej Duszy.

Podstawowa Decyzja

Bardzo ważną decyzją, mającą z tym związek, jest: “Jak będę wyrażać to, co moja Dusza już wybrała doświadczyć?” I co twoja Dusza wybrała, pytasz?

W rdzeniu twojej istoty twoja dusza wybrala wejść w Nowego Ciebie – aby być Nowym Życiem, wyrażać siebie w pełni, jako człowieczy ty na planie fizycznym.

Pierwszym znakiem twojej świadomości tego Wyboru jest to, że czujesz się wolny, aby wkroczyć do świata po raz kolejny. Aby być aktywnym. Aby doświadczyć siebie w pełni.

Oczywiście, możesz czuć się zaniepokojony lub zatroskany o to, co zrobić dalej ze swoim życiem. Ale to jest czas, kiedy będzie inaczej. Wiesz to, ponieważ jasno pojmujesz, że nie chcesz powtarzać doświadczeń z przeszłości. Zamiast tego jesteś gotów, aby żyć twoje życie jako twoja Dusza. Aby wyrazić siebie kreatywnie i spontanicznie podczas tego życia.

Człowieczy Ty zaczyna przypominać sobie, Kim Ty Naprawdę Jesteś. Już więcej nie zaprzeczasz, ani ukrywasz tego przed sobą. Zrównujesz siebie z tą świadomością.

Jesteś gotowy, by skończyć z trudnościami. Rozpoznajesz, że nigdy więcej nie potrzebujesz badać trudnych ścieżek. Wiesz Kim Ty Jesteś, ponieważ to czujesz, zdajesz sobie sprawę, że nie potrzebujesz udowadniać tego ani sobie, ani nikomu innemu.

Twoja Dusza jest gotowa, aby honorować twoją nową świadomość i połączyć się w tym z tobą. Dusza cierpliwe czeka na twoje dezycje. Pyta cię: „Czy chciałbyś doświadczyć, dzielić i wyrazić to, Kim Naprawdę Jesteś, wspólnie?”

Ustąp na chwilę

Zapraszamy cię do zrobienia kroku wstecz i zdania sobie sprawy z tego, że twoje przeszłe i przyszłe zmartwienia nie mają oparcia w Teraz. Sprowadź swoją ludzką część do momentu Teraz i poczuj wolność, aby wyrazić Siebie w jakikolwiek sposób pragniesz.

Słuchaj swego serca. Ono jest zainspirowane przez twoją Dusze, tę, która już wybrała dla ciebie. Wspólnie wiedzą, jak sprowadzić szczęście i skupienie w twoje życie. Wszystko, co musisz zrobić, to zrównać Siebie z tym. To jest prosta decyzja.

Zaufaj, drogi przyjacielu. I kiedy poczujesz to zaufanie, zobaczysz, co się stanie. Będziesz wiedział, jak łatwo twoje decyzje zrównują się z Wyborami już podjętymi przez twoją Duszę.

Bycie Skoncentrowanym

Bądź skłonny zrównać swoje osobiste decyzje z Wyborami Duszy dla doświadczenia życia poprzez siebie. Jeśli pozwolisz sobie koncentrować się na tym, nie poczujesz się ograniczony bądź rozproszony przez cokolwiek, co zdecydujesz doświadczyć.

Natomiast ty zauważysz, że tutaj jest wiele dróg dla ciebie, aby doświadczyć Siebie – ale żadna nie wyklucza tej drugiej, żadna cię nie rozprasza, i jest wiele takich, które wzmacniają się wzajemnie.

Musisz chcieć wyrażać siebie jako twoja Dusza. To polaczy wszystko. Kiedy skoncentrujesz się głównie na tym pragnieniu, każda decyzja, jaką podejmiesz, zaprowadzi cię do doświadczania szczęścia. Choć twoje zainteresowania mogą się zmienić, koncentracja zostanie taka sama – aby wyrazić siebie jako twoją Duszę, w tym ciele i w tym życiu.

Pamiętaj: Kiedy czujesz potrzebę podejmowania decyzji, najpierw zrób krok wstecz. Przywołaj wszystko, co jest dobre. Później miej intencję zrównania się z Wyborami twojej Duszy i obserwuj efekty tego w swoim życiu. Odczujesz większy przepływ i spokój.

Bądź Pewny Swoich Decyzji

Jeśli czujesz presję jakiejś decyzji, którą musisz podjąć, przypomnij sobie, że to twoja Dusza podjęła już najważniejsze Wybory z wszystkich. Wybrała, aby wejść w twoje życie jako Nowy i Autentyczny Ty. Miej pewność co do tego, że twoje decyzje będą wspierać decyzje twojej Duszy z gracją i spokojem.

Przypomnij sobie, że kiedy w siebie nie wierzysz, to odciąga cię od pamiętania, Kim Ty Naprawdę Jesteś.
Kiedy czujesz sie rozproszony lub ograniczony w jakikolwiek sposób i nie wierzysz w swoją umiejętność dobrego decydowania, po prostu oddychaj głęboko i wróć do swojej świadomości. Ufaj, że jakiekolwiek decyzje podejmujesz, będą one wspierać twoją Duszę doskonale i będą też doskonale wyrażać ciebie. Twoja Dusza będzie prowadzić cię i razem sprowadzicie większe szczęście, komfort I satysfakcję w twoje życie. Tego możesz być pewien.

Jesteśmy Sain-Germain I Yeshua. I dziękujemy za twoje pytanie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joy and Clarity and Joy and Clarity International ofertę channeling wiadomości, prowadzenie warsztatów i publicznych seminariów, by pomóc uwolnić nas z ograniczeń poprzez rozwój naszej ludzkiej świadomości.

Ten artykuł może być dystrybuowany bez opłat pod warunkiem że nie jest zmieniany lub redagowany w jakikolwiek sposób. Komercjalizacja w jakikolwiek sposób wymaga wyrażenia pisemnej zgody chronionych prawem autorskim posiadaczy praw, Alexandra Mahlimay i Dan Bennack. Jeżeli ty reprodukujesz ten materiał, proszę wymień autorów z nazwiska i załącz następujący link: www.joyandclarity.com.

Więcej informacji o prywatnych sesjach i warsztatach, proszę idź do http://joyandclarity.blogspot.com

If you would like to be notified when new material is published in English, please send an email to mahlimay@yahoo.com and include the words "Join Mailing List" in the subject line.

Prawo autorskie
© 2008 Alexandra Mahlimay i Dan Bennack