Thursday, December 13, 2007

Channeling Saint-Germaina: „Nowy Ty w Nowym Społeczeństwie”


Przekazywany przez Alexandrę Mahlimay i Dana Bennacka
Cluj-Napoca, Rumunia
www.joyandclarity.com

Przetłumaczone przez Bożenna Ewa Gall-Mencel
E-mail: bozenagall@wp.pl

Jeśli chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjacielem zrób to, Klikając tutaj (Click here).

Witamy was wszystkich, drodzy przyjaciele...

Każdy z was jest obecny teraz w tej chwili, tutaj w tym kole, które nazwaliśmy Kołem Świadomych Twórców. Ty zgodziłeś się być częścią tej chwili i tego wydarzenia. Naprawdę, to jestem ja, Saint Germain, mówiący teraz do ciebie. Ja jestem połączony poprzez energie Archaniołów Siedmiu Promieni w tym dniu, 12 grudnia, 2007, kiedy wy otworzyliście nową bramę.

Siądź ze mną na chwilę i oddychaj. Podłącz twoją Energię do Galaktycznego Centrum. Oddychaj, i przyjmuj w tej chwili, Energie, którymi Wszechświat dzieli się z tobą.

Ty przechodziłeś długą drogę tego roku i dochodzisz do punktu gdzie to sprzymierzenie się (wyrównanie energii) ma miejsce. To jest sprzymierzanie się w rozszerzeniu radości, w tej ludzkiej istocie Ty, który chodzi po tej Ziemi.... wielkie otwarcie na źródła twojej Boskości.

Ty przechodziłeś przez ten Skok Kwantowy i przybyłeś tutaj, niemal katapultowany przez siłę twoich własnych energii. Ty budowałeś bardzo wiosenne energie, które teraz są gotowe wychodzić z gruntu w pięknym tańcu powyżej Ziemi - jak fontanna wody źródlanej lub gejzer.

Nowy Ty

Oddychaj, i otrzymuj energię ekspansji, eksploracji i nowych szlifów twojego własnego bycia na Ziemi. Otrzymaj teraz twój związek z Nowym Ty, z Nowym Sobą.

Doszedłeś do zrozumienia, gdy ten Skok Kwantowy się wydarzył, że twoja misja tutaj na Ziemi jest skończona. To jest skończone. Ty doświadczałeś próbując odtworzyć sytuację z twoich przeszłych żyć w których ty znałeś twoją misję, wiedziałeś co było celem twojego życia, i gdzie twoja droga ciebie prowadziła.

Ale teraz, dokąd idziesz?

Ty pytasz siebie o to. Ty siedzisz i oddychasz, i rozumiesz że tamte stare koło jest zamknięte. Nowy przygoda się rozpoczęła… i tak, w tej nowej przygodzie ty odkrywasz że tam nie ma nic więcej do zrobienia. Tam nie ma żadnego celu. Tam nie ma żadnej misji. Tam nikt nic nie potrzebuje robić. Tu właśnie jesteś ty i twoje życie, życie które ty wybierasz obejmować.

Jesteś szczęśliwy w swoim życiu? Czy płyniesz z doświadczeniem twych własnych Kreacji Świadomości? Czy ty czujesz, że to jest czas gdy coś nowego się zaczyna, ale nic z tego co znałeś nie wnosi teraz żadnego sensu do twego życia?
Możesz czuć, że jesteś gotów rozpocząć nowe życie, ale ty nie wiesz gdzie wystartować.

Nowy TY wyciąga swą rękę na przyjęcie ciebie, czekając, aż ty ją przyjmiesz. Ty patrzysz na tego Nowego Ciebie. Ty odczuwasz potęgę i siłę życia promieniującą od tej istoty. Ty rozpoznajesz siebie w tych energiach...

Ale nawet gdyby tak było, ty ciągle jeszcze czekasz chwilkę, by oglądać się na Starego Ciebie. To jest Stary Ty, który robił rzeczy, żyjąc życie, i chodząc ścieżką po pewnej drodze przez tak długo. Teraz, ty rozumiesz, że z tego Starego Ty, nowy wzór się wynurza. Ten nowy wzór jest mieszaniną kolorów, światła, i dźwięków, którą jest Nowy Ty; i to czeka na ciebie, aż obejmiesz to w pełni.

Struktury, systemy wiary, obawy, i energetyczne wplątanie się, które należały do Starego Ciebie odpadają teraz, objawiając twoją Istotę - jasny kolor którym Ty Jesteś. I ten Nowy Ty który jest ponownie urodzony wynurza się z lekkością i spokojem.

Kiedy twoja misja jest martwa i twój cel się dokonał, ty zaczynasz żyć twoje życie.

Ty zaczynasz żyć życie bez misji, gdzie jedynym celem ma Być Tym Życiem.

Ty rzeczywiście będziesz zaczynał czuć namiętność wewnątrz siebie, której ty świadomie szukałeś przez te ostatnich kila lat. Ty będziesz odkrywać ten zmysł namiętności o życiu twojego życie. To będzie przynosić ciebie do sytuacji i chwil w których ty - z każdym wyrażeniem kim ty jesteś - będziesz doświadczać radości, ekspansji siebie i wielkiego rozpoznawania twojej własnej prawdy.

I czyniąc tak, ty będziesz kłaść podwaliny dla tworzenia Nowej Społeczności.

Nowa Społeczność

W tej Nowej Społeczności, ty będziesz spotykać innych podobnego rodzaju, którzy obejmują życie jak ty to robisz i rozpoznają suwerenność każdej istoty. Tutaj, ty będziesz kształtować Nowe Stosunki, biorąc udział w życiu pełnym radości i obfitości.

Tu nie ma nic do roboty z tworzeniem Nowego Światowego Porządku lub ustanawianiem innych sposobów rządzenia się w świecie. To ma do czynienia z waszymi indywidualnymi stylami życia, z tym jak wy wybieracie żyć wasze życia.

Dlaczego? Ponieważ to co wy teraz tworzycie - co rzeczywiście jest nowe w tym nadchodzącym czasie - jest formą Samo-rządzenia. To jest o Wolności Duszy. To jest o doświadczaniu wolności w waszych życiach w sposób, który wy nie mogliście znać nigdy przedtem. To 12 : 12 brama wspiera i podtrzymuje was w tych nowych początkach.

Samo-Rządzenie a Rządy

Tak więc podstawą tego Nowego Społeczeństwa jest Samo-rządzenie. To jest Wolność Duszy którą ty będziesz zaczynał odczuwać i obejmować. To jest twoja najwyższa władza, twoje boże pierworództwo - twoja Samo-Niezależność. Ty głęboko będziesz doświadczać tego w każdej chwili, w każdej interakcji z inną istotą.

Kiedy indywidualne ludzkie istnienie będzie pochodzić z tego głębszego miejsca Samo-rządzenia – samo-respektu i samo-akceptacji - oni utworzą fundamenty dla interakcja pomiędzy sobą, co uczyni możliwym tą Nową Społeczność.

W tym nowym sposobie istnienia z sobą nawzajem, wy również będziecie odnajdować rozwijanie i tworzenie przez was struktur, które będą lepiej wam służyć, kiedy będzie dochodzić do (tworzenia) waszych rządów.

Nie ma żadnej pomyłki. To nie będzie o jakiejś Utopii - jakimś baśniowym zakończeniu historii.

To jest o prostocie życia: prości ludzie, dokonujący prostych codziennych wyborów. I budowla, na solidnych fundamentach, rusza w górę z tego punktu. Od pierwszego oddechu który bierzesz po przebudzeniu się, do następnych chwili kiedy ty spacerujesz ulicą i witasz kogoś; od trzymywania za rękę kogoś kochanego, do spożywczych zakupów w sklepie; od zalotów w prostocie (serca), nie śpiesząc się, do prowadzenia nieskomplikowanej, prostej konwersacji z twoimi sąsiadami

Tak zbudowane społeczności służą nam. To jest miejsce, gdzie twoje Samo-rządzenie, twoja indywidualna suwerenność, przekłada się na coś większego i lepszego dla każdego. Nie szukaj tego po kątach i nie oczekuj, że ktoś inny zrobi to dla ciebie. To jest słuszny obrót spraw dla was, słuszny teraz w twoim życiu .

Tam nie będzie spadających gwiazd, które będą spadać do twojego życia. (Nie będzie wystrzałów armatnich na wiwat) To jest prosty materiał. To jest spokojna i bardzo intymna chwila z Samym Sobą.

Jaka jest twoja rola w tym nowym ruchu, gdy te Nowe Społeczeństwo jest tworzone?

Ja ci powiem. Ty nie masz żadnej roli.

Ale ty masz dokonania.

Twoim dokonaniem jest wcielać twoją prawdę, twoją integralność i twoją namiętność w tym byciu kim ty jesteś na Ziemi.

Teraz - kiedy będziesz chodzić po Ziemi, ty będziesz odkrywać nowe wymiary przepływające przez twoje życie. Ty będziesz odkrywać, że ty zakotwiczałeś twoje energie w miejscu początku - wielkich, nowych przygód.
Ty jesteś gotowy do tego nowego życia. Ty jesteś gotowy, ponieważ nieznane już nigdy nie wywoła twojej paniki , ani też nie spotykasz [nikogo] z przeszłości siedzącego obok was i naprzykrzających się wam. Ty znasz twoją suwerenność. Ty czujesz obecność twojego Boga-w-Tobie. Ty głęboko jesteś ugruntowany w tym, gdzie ty właśnie teraz jesteś, jako Istota Boskiego Człowieka, Divine Human Being, którym ty jesteś .

Wy już dłużej nie przyjmujecie kłamstw o ludziach dookoła was - albo instytucji i struktur, które je popierają - w twojej rzeczywistości. Te systemy wiary i tworzenia mogły lub ograniczały was jakoś, ale one teraz odchodzą. Wolność Duszy jest w twoich rękach. Ty trzymasz to, ty doświadczasz tego i ty JESTEŚ tą wolnością.

To jest twoje największe dokonanie. I w tym dokonaniu, ty odnajdujesz siebie chodzącego jako bardzo zadowolony człowiek, odkrywając radość jak ty rozszerzasz się na te nowe terytoria. Ty wybierasz jeden kolor z którym grasz dzisiaj, i wtedy tworzysz nowe jutro. Twoja świadomość jest nieograniczona. Ona może rozszerzać się poza ograniczeniami jakiegokolwiek systemu wiary.

Nie siedź tu w zdumieniu patrząc tak na mnie! Tama zakazów spadła. Każdy z was wie dokąd zmierza, jak tylko ruszy w kierunku swojej ekspansji.

Przypominam tobie ten dzień gdy siedziałeś chwilę w tej przestrzeni naszego wspólnego spotkania i to obserwowanie i czucie co ty tworzyłeś. Do czego właśnie ty wchodzisz. Tam jest wzór. Wzór jest duży jak Kwiat Życia - to jest energetyczna siatka dla tego Nowego Społeczeństwa i to jest umożliwiane przez dopływ twojej radości, twojej suwerenności i twojej ekspansji.

Pozwalaj by ten kwiat zakwitł. Pozwól by ta rzeka płynęła.

Przyjmij to wyrównanie planetarne 12 grudnia 2007, jak również wyrównania, które zdarzają się w twoim własnym życiu właśnie teraz, i wdychają je. Rozszerzaj je do tego nowej kreacji.

Czuj , Oddychaj i Bądź Tym Życiem.

Niech to będzie ścieżka do spełnia twoich największych snów i radości .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joy and Clarity and Joy and Clarity International ofertę channeling wiadomości, prowadzenie warsztatów i publicznych seminariów, by pomóc uwolnić nas z ograniczeń poprzez rozwój naszej ludzkiej świadomości.

Ten artykuł może być dystrybuowany bez opłat pod warunkiem że nie jest zmieniany lub redagowany w jakikolwiek sposób. Komercjalizacja w jakikolwiek sposób wymaga wyrażenia pisemnej zgody chronionych prawem autorskim posiadaczy praw, Alexandra Mahlimay i Dan Bennack. Jeżeli ty reprodukujesz ten materiał, proszę wymień autorów z nazwiska i załącz następujący link: www.joyandclarity.com.

Więcej informacji o prywatnych sesjach i warsztatach, proszę idź do http://joyandclarity.blogspot.com

If you would like to be notified when new material is published in English, please send an email to mahlimay@yahoo.com and include the words "Join Mailing List" in the subject line.

Prawo autorskie
© 2008 Alexandra Mahlimay i Dan Bennack